Projelendirme Hizmetlerimiz

Profesyonel ve uzman mühendislerimizle, güncel CAD ve CAM programları ve yazılım desteği kullanarak, yangından koruma sistemlerini dizayn etmekteyiz.

Uluslararası yangın standartlarına uygun projelendirme çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mekanik Projelerimiz

Mekanik projeler yapı işlerinde makine mühendisliği alanına giren soğutma ya da ısıtma, binanı havalandırması, pis su tahliyesi, sıcak su tesisatı ve yangın söndürme gibi işlemleri kapsayan projelendirme işlemleridir.

Yangın Tesisat Projelerimiz

Mekanik yangın tesisat projesi; mimari projeye uygun olarak, makina mühendisleri tarafından hazırlanan, ölçekleri yapının büyüklüğüne ve özelliğine göre belirlenen sıhhî tesisat/ yangın tesisatı, kalorifer, kat kaloriferi ve benzeri gibi ısıtma, soğutma, havalandırma projeleri ve ısı yalıtım raporudur.

Sprinkler Tesisat Projelerimiz

Sprinkler sistemi yangın durumunda devreye giren bir tür söndürme tesisatı olarak tanımlanabilir. Yangın algılandığı zaman bu sistem tarafından sprinkler başlığından su ve benzeri söndürücü maddeler püskürtülür. Bu sayede de yangına erken müdahale edilir ve herhangi bir kötü sonuç ortaya çıkmadan yangın söndürülür.

Yangın Merdiveni Projelerimiz

Yangın merdiveni; bir yangın esnasında bina içerisindeki kişilerin kısa, hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini gerçekleştirmek amacı ile bina içi veya dışı kurulan acil tahliye merdiven sistemine verilen isimdir.

Sohbet
1
Scan the code
Merhaba, Integral Mühendislik Yangın ve Güvenlik Sistemleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size nasıl yardımcı olaibliriz?