Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleri ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir.
Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir.

Danışmanlık

Yangın söndürme senaryolarının oluşturulması, yangın risk analizi, uygun sistem seçimi ve yagına karşı alınması önlemler hakkında müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

AKADEMİ INTEGRAL

YANGIN EĞİTİMİ 1.SEVİYE YANGIN EĞİTİMİ 2.YANGIN EĞİTİMİ-3. SEVİYE, YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ, KAPALI VE KISITLI ALANDA ÇALIŞMA EĞİTİMİ, ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ EĞİTİMİ, HAZMAT-KİMYASAL SIZINTILARLA MÜCADELE EĞİTİMİ DE DAHİL TAM 7 DALDA PROFEZYONEL EĞİTİM HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

Projelendirme

Yangın söndürme sistemlerini alanında uzman mühendis kadromuzla CAD/CAM Yazılımları ile uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini

Integral Mühendislik ve Yangın Güvenlik Sistemleri, yangından korunma sistemleri ekipmanlarını, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan kaliteli ve onaylı parçalar ile tedarik sağlanmaktadır.

Uygulama & Montaj

Montajı yapılan yangın korunum sistemleri, mühendislerimiz tarafından test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve çalışır halde kullanıcıya teslim edilir. Teslimat sonrası müşterimiz istemese dahi standart uygulamamız gereği periyodik kontrol sağlamaktayız.

Devreye Alma

Malzemesini tedarik ettiğimiz ve özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirmekteyiz. Daha sonraları da prensiplerimiz gereği periyodik kontrol sağlamaktayız.

Kontratlı Bakım

Yapılarda kurulu olan yangın söndürme sistemlerinin sağlıklı ve aksamadan çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmetini uzman kadromuzla vermekteyiz.

Sohbet
1
Scan the code
Merhaba, Integral Mühendislik Yangın ve Güvenlik Sistemleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size nasıl yardımcı olaibliriz?